TYP 1M – 32 m2

Przestronna kawalerka 32 m2, zapewni Tobie lub Twojemu Najemcy komfort i wygodę. Doskonała komunikacja naszej inwestycji sprawia, że ten typ mieszkania idealnie nadaje się pod inwestycję. Dogodny dojazd do każdej dzielnicy naszego miasta, zapewnią liczne środki komunikacji miejskiej oraz bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta. Niedalekie sąsiedztwo Dworca Łódź Widzew oraz bliski wjazd na autostradę A2 sprawia, iż podróżowanie po całym kraju staje się naprawdę bardzo proste.

TYP 2M – 49 m2

Mieszkanie 2 pokojowe – 49 m2, idealne dla Ciebie lub pod wynajem. Istnieje możliwość aranżacji i uzyskania drugiej sypialni. Spytaj o szczegóły!!!

TYP 3M – 54 m2 lub 65 m2

Wygodne 3 pokojowe mieszkanie dla Twojej Rodziny. Wybierając osiedle Stacja Augustów, nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły, przedszkola, żłobka. Nie martwisz się o miejsce parkingowe dla twojego auta. Jeśli chcesz zrobić zakupy a zależy ci tylko na świeżych produktach – to w bliskiej odległości znajduje się targowisko miejskie oraz liczne supermarkety, drogerie i apteki. A gdy wieczorem chcesz spotkać się z przyjaciółmi nie musisz jechać do centrum – centrum jest obok Ciebie –  restauracje, pizzerie oraz kilkadziesiąt mniejszych sklepów i punktów usługowych.

TYP 4M – 73 m2

4 pokojowe mieszkanie, w którym poczujesz się wygodnie i bezpiecznie. Znajdziesz tu przestrzeń a zarazem intymność, którą zapewniają 3 oddzielne sypialnie.

Pamiętaj, że zawsze możemy dostosować aranżację do Twoich potrzeb, chciałbyś mieć większy salon – jest taka możliwość. Pytaj u Doradców!!!

Wybierając osiedle Stacja Augustów, nie tracisz czasu na dojazdy. Nie martwisz się o miejsce parkingowe dla twojego auta. Jeśli chcesz zrobić zakupy a zależy ci tylko na świeżych produktach – to w bliskiej odległości znajduje się targowisko miejskie oraz liczne supermarkety, drogerie i apteki. A gdy wieczorem chcesz spotkać się z przyjaciółmi nie musisz jechać do centrum – centrum jest obok Ciebie –  restauracje, pizzerie oraz kilkadziesiąt mniejszych sklepów i punktów usługowych.

PENTHOUSE

Ekskluzywne i wygodne w doskonałej lokalizacji i pięknym widokiem, 4 pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze z przestronnym 99m2 tarasem. Zaplanuj swoją przestrzeń ,a my dostosujemy ją do Twoich potrzeb.

Biuro firmy:

VARITEX, ul. Żeromskiego 96, 90-550 Łódź

varitex.pl

Adres inwestycji:

Augustów/Rokicińska